Chcete psa?

23. 2. 2023 | By | 0 Comments

Bez psa je náš život poměrně prázdný, a proto ho má tolik domácností po mnoho let. Najít toho nejlepšího psa může být náročné, protože existuje tolik psích plemen. Pokud se chystáte najít svého vysněného psa, měli byste jej vybírat velmi pečlivě v závislosti na vašem životním stylu. Někteří psi například zvládnou denně několik hodin bez vaší přítomnosti, ale jiní s tím mají problém. Stejně tak je důležité zvolit velikost psa, protože do bytu se úplně nehodí velká plemena.

pes akita

Skvělou povahu má akita inu. Je hravá, velmi chytrá a hlavně čistotná. Akity patří mezi středně velká plemena a jejich obliba začala lehce stoupat. I přesto, že jsou majitelkami huňatější srsti, tak příliš nelínají. Jejich srst je samočistící, a nepotřebuje žádnou zvláštní péči. Co se týče povahy, kromě toho že je velmi chytrá, je neuvěřitelně oddaná své rodině. Dokáže bránit váš majetek i si s vámi hrát. Její velkou výhodou je že se jí nemusíte věnovat celé hodiny, má ráda svůj klid.

Kde koupit akita inu štěňata https://kenichiai.com/stenata/stenata-na-prodej/?
Pokud budete chtít akitu ke svým dětem, nemusíte se ničeho bát protože je má velmi ráda. Jakéhokoliv psa vždy kupujte jen v ověřených chovných stanicích, protože jen tady máte jistotu toho, že kupujete zdravého psa, který nebude trpět žádnými problémy. Budete mít k dispozici rodokmen, který vám doloží, že jeho rodiče pochází opět od uchovněných předků.

akita inu

Nikdy nekupujte psy ani kočky z pochybných inzerátů, protože většinou jde o zvířata z množíren. Určitě jste už někdy ve zprávách viděli, v jakých nevyhovujících podmínkách zde zvířata živoří, a nákupem zvířete z takového prostředí pouze podporujete další a další množení. Zvířata trpí mnoha nemocemi a vysokého věku se nedožijí. Je vždy lepší koupit o pár tisíc dražšího psa, u kterého si můžete být jisti, že nemá žádné zdravotní problémy, které budete muset nákladně řešit.