Daruj úsměv – daruj krásný dárek klidně i za pár korun!

12. 5. 2023 | By | 0 Comments

Hledáte ideální a dokonalý dárek, který nebude stát jmění? Tak jste tu správně! Dejte vale cetkám nebo kýčovitým dárečkům a věnujte někomu opravdový dárek, který bude využívat a pokaždé si na Vás daný člověk vzpomene s úsměvem! Sklenice s potiskem Promodarky jsou krásnou alternativou, když budoucí obdarovaný člověk má již vše nebo když tápeme v myšlenkách co takovému člověku vlastě darovat. Potisk na skleničce vzbudí smích, úsměv a také uhasí žízeň! Kupte jich více ať může tento dárek používat také k návštěvám. Buďte originální a darujte něco co opravdu člověk využije v domácnosti a nezahodí to pouze do skříně nebo na poličku na kterou se bude akorát zbytečně prášit.

dárek - žena

Tento dárek můžete někomu věnovat při jakékoliv příležitosti. Ať už se jedná o svátek, narozeniny, den matek nebo k Vánocům či jen tak pro radost – vždy potěší.

Už jste někdy byli v situaci, kdy jste dostali dáreček, který sice potěšil, ale k ničemu Vám opravdu nebyl? Který nebyl ani dekorativní ani nějak užitečný nebo se člověk pouze netrefil absolutně do Vašeho vkusu? Tak nedělejte stejnou chybu! Dárek by měl být vždy smysluplný, pokud tedy chcete udělat skutečnou radost, která bude i za několik let a nejen chvilkově.

daruj úsměv

Úsměv. Úsměv je to oč tu běží a co chceme v druhém člověku přeci vyvolat. Jednoduchý úsměv dokáže rozveselit nejen Vás, ale i široké okolí. Pokud se usmíváte na svět, svět Vám to vrací ve stejném stylu. Darujte úsměv a úsměv se Vás bude držet pořád a stále dál.

Všeobecně kupování dárků může působit v mnoha lidech nepříjemné pocity, protože si nevědí rady, co koupit. Většinou (především u rodiny) funguje takové pravidlo, že se raději darují peníze než něco jiného. Jenže jaký to má pak smysl? Obdarovaný člověk si koupí nebo zaplatí co potřebuje, ale nemá žádnou upomínkovou věc, která by již zmiňovaný úsměv vyvolávala i nadále. Je to pouze úsměv, který má velmi krátkou dobu.