Dobrá skříň, to je nezbytnost k každém bytě

27. 5. 2023 | By | 0 Comments

Místo pro uskladnění našich věcí je kolikrát potřeba hodně. Každý den využíváme spousty věcí, které je třeba někam v bytě či domě uložit. Ne každý má k dispozici prostorný sklep nebo úložné místnosti. Někdy je potřeba si úložné prostory v bytě zvolit tak, aby to bylo co nejvíce praktické. K tomu se skvěle hodí skříně na míru. Já jsem měla v bytě místnost, u které jsem se rozhodla, že z ní udělám šatnu. Nechala jsem si tedy udělat skříň na míru. Díky tomu mám vše podle svých vlastních představ. Všechny poličky, police, šuplíky a týče s oblečením na ramínkách maximálně zaplněné. Když by jste navštívili mou šatnu, viděli by jste, že jsem úložné prostory využila do posledního kousku. Všechno navíc krásně přehledné při hledání a využívání prostor.

Otevřená bílá skříň

Někdy je totiž docela fuška najít vhodnou skříň, která Vám bude vyhovovat. Když už budete spokojeni s designem skříně, můžete být následně zklamáni malým množstvím šuplíků nebo polic ve skříni. Se skříní na míru na tyto starosti můžete zapomenout. Ušetříte si tak svůj čas, který by jste jinak strávili běháním po obchodech. Vrátím se zpět ke své zkušenosti. Ze skříní v šatně jsem byla tak nadšená, že jsem si nechala na míru vyrobit i skříň do velké chodby v bytě. Tam jsem volila hlubokou a policovou.

Šatna se skříněmi

Díky tomu tam základním různé krabice s věcmi, žehličku, dětské hračky, úložné boxy a podobně. Velice mě nadchlo, že jsem si mohla vybrat ne jen dřevo a barvu skříně, ale i dekoraci na předních dveřích skříně. Výběr je opravdu rozmanitý. Skvěle si tak můžete sladit Vaši skříň do interiéru bytu tak, aby ladil s ostatním nábytkem či doplňky. Co říkáte? Jdete trávit odpoledne tím, že budete běhat po nákupním centru nebo zvolíte pohodlnost ve stylu objednávky skříně na míru? Já myslím, že všichni víme, co je tady nejlepší řešení. Budete spokojeni, uvidíte sami!