Folie na sklech v autě se uplatní nejen na parkovišti

16. 5. 2023 | By | 0 Comments

Máte v úmyslu obdařit vnitřní stěny autoskel tmavou fólií? Autofolie http://www.nanofilms.cz/ se tu uplatní z několika důvodů, a jedním z nich je i soukromí. Přes tmavé sklo totiž zvenčí není vidět do interiéru vozu, a v zásadě nikomu nic není do toho, co se zde odehrává, a kdo se v autě pohybuje.

Nejčastěji se folie na sklo uplatní na parkovištích, kde se mohou vyskytovat individua, co si vyhlíží vhodné „oběti“ pro krádeže. Jednoduše pak rozbijí boční sklo a z vozu vyprostí to co při pohledu zvenčí objeví. U tmavých skel jsou pak obezřetní, protože si nemohou být stoprocentně jistí, zda někdo ještě nesedí uvnitř auta. Takové překvapení by je mohlo stát i pobyt za mřížemi na několik let.

folie

V lese – folii na skle oceníte i v lese, a tím nemáme zrovna na mysli sběr hub, protože okolní houbaře nezajímá ani tak interiér vašeho vozu, ale spíše váš úlovek v košíku. Krátkodobý pobyt na lesní pěšině či v úvozu, kam se dá zajet autem, aniž byste riskovali pokutu, je příhodným místem pro erotiku i masturbaci. Sex v autě není nic nepřirozeného, ale přece jen je soukromí v tomto případě klíčové pro jeho klidné provozování.

auto

Před domem – parkujete před domem u vašich přátel? Pak byste se mohli stát terčem zájmu různých zvědavců, kteří o lidech šíří drby či nepravdivé informace. Čím méně budou lidé ve vašem okolí vidět do auta, tím menší bude pravděpodobnost, že z něj něco vyčtou. A skrze tmavé sklo neuvidí nic, maximálně vás zahlédnou při vstupu do auta či při vystupování, a to je vše. A pokud v autě ukrýváte vaši snoubenku nebo vaše ratolesti, ti všichni budou uvnitř před zvědavci v bezpečí.

Na dovolené – tmavá skla se uplatní i tam, kde vás lidé neznají. Je to vždy svým způsobem ochrana před lidmi zvenčí, od kterých nevíte, co od nich očekávat, a čím více budete před nimi chráněni, tím lépe. Seznámit se s kýmkoli můžete třeba na procházce v parku, na pláži nebo v hotelové restauraci, ale v autě si ponechte raději své nedotčené soukromí.