Hodně časté změny

26. 3. 2023 | By | 0 Comments

Hlavně u žen je to markantní. Jsou to šaty, oblečení, oděvy nebo jak chcete. Muž je mění tak jednou za půl roku, když mu začne být horko v zimní bundě. Tu prostě vysvlékne a je to. Co s tím dále, že jo. Když se mění počasí, je o tu ženy a oblečení tragédie. Nemá co na sebe. Tři skříně oblečení, a ona nemá co na sebe.

Muži to neumí pochopit. Přece ona nepůjde ve svetříku, ke kterému nemá to neb ono. A tamto neladí tam k tomu. A co boty? No, tak ty se nehodí už vůbec k ničemu, lká žena a na otázku manželovu, proč je nevyhodí, když už nejsou k ničemu, jej zdrtí pohledem tak, že by pes kůrku chleba od něj nevzal. Takže se raději sebere a mizí někde v nenávratnu, aby se zase, nedejbóže, neztrapnil.

výběr šatů

Nu, když se to dělá s rozumem je skutečně třeba si občas pořídit novou garderobu. To se nedá nic dělat. Ani trička nevydrží věčně, natož mikiny denně nošené a často prané. Takže je třeba sáhnout do kapsy, nebo do peněženky a obětovat několik penízů na oděvní svršky.

Muži je většinou putýnka, co ta jeho zase nakoupí, a tak tiše trpí v autě. Nahoru do obchodu by se ženou nešel, kór, když s ní šly obě dcery. Muž si v autě pustí dvou hodinový film a v klidu se jme čekat. Když film skončí, pustí si další, nebo odjede na nějakou cestu kolem světa a když se vrátí zpět, ví, že už čekání nebude trvat dlouho. Nervy co?

šaty

To je ovšem tím, že neznáte a nevíte, co je to kari traa oblečení. Nejde jen o to, co tam mají, ale o to, že je jejich obchod na internetu. A považte ty výhody. Pustíte všechny své ženy a dívky k počítači a máte pokoj a klid. A budete doma v pohodlí a ne se tísnit v autě. Můžete si vyjít na zahrádku, udělat si kafíčko nebo něco sezobnout v lednici. A určitě to ocení i ženy, neb mají také klid a hlavně čas. Žádná otevírací doba tu není. Takže vážení, stačí kliknout na odkaz v tomto článku a jste přímo v obchodě.