Jakou kuchyni si vyberete?

13. 4. 2024 | By | 0 Comments


Stavíte dům a hledáte kuchyňskou linku, která bude skutečnou perlou vašeho designového bydlení? Moderní linka je vždycky vrcholem každé domácnosti, kterou si majitelé zařídili podle současných trendů. Pokud vám to rozloha vašeho domova umožňuje, vyberte si například kuchyni s ostrůvkem. Je to nejen moderní, ale i praktické. Zvětšíte tím pracovní plochu i úložné prostory, aniž byste ukrojili prostor ze zbytku místnosti. Navíc ostrůvek můžete použít jako část baru. Možností je spousta, stačí si vybrat co by vám vyhovovalo.

světlá kuchyně

Jestli rekonstruujete třeba starší byt a hledáte novou moderní linku, která bude ve všech ohledech lepší než ta stará, i s tím vám můžeme pomoct. Co můžeme nabídnout? Především kuchyně na míru Glanckuchyne. Naše linky jsou kvalitní a vypadají krásně. Nabízíme vám nejen dobrou spolupráci při plánování vaší kuchyně, ale především skvěle odvedenou práci a montáž.

Linka na míru je ideální řešení
Ať už máte pro kuchyňskou linku připravený velkorysý prostor, kam se vejde obrovská kuchyně i velký jídelní stůl, nebo jestli máte malý byt, kam se vejde jen maličká linka, můžete se obrátit na nás, dokážeme vyrobit jakoukoliv linku. Hlavně do menších prostor je linka na míru skvělá volba, protože se může využít všechen prostor, kde má linka stát. Kdybyste si koupili hotovou linku z obchodu, někde by vám linka přebývala a někde chyběla.

moderní linka

Při výrobě linky na míru se plánuje kuchyně v plánovači, kde hned uvidíte jak bude linka vypadat podle toho, co všechno jste si do ní vybrali. Výsledný produkt schválíte nebo změníte a finální verzi vám vyrobíme. Můžete se začít těšit na montáž a na to, jak se vám bude v nové lince skvěle vařit. Naše linky patří díky dlouhodobé praxi mezi to nejlepší v oboru, co můžete sehnat. Staňte se i vy našimi spokojenými klienty, v lince z naší dílny se budete od první chvíle cítit jako doma.