Klíče za pár minut

29. 12. 2023 | By | 0 Comments


Auta dnes používá spousta lidí, a většina by se bez něj nedostala ani do práce. V každé domácnosti je dnes alespoň jedno auto, protože ne všude jezdí dostatečný počet spojů hromadné dopravy, kterou by lidé mocnil využít. Mnoho lidí by nakonec hromadnou dopravou ani nejelo, když mají k dispozici auto. Auto je rychlejší, pohodlnější a vzhledem k cenám jízdného je často už i levnější.

auto audi

O auto se musíte starat
Každý kdo má auto ví, že se o něj musí starat. Pravidelná údržba je základem pro to, aby vám auto sloužilo co možná nejdéle. Když se budete o auto starat, může vám bez problémů sloužit i více než 10 let. O tom svědčí i fakt, že podle průzkumů je průměrný věk aut v České republice okolo 15 let, což je snad nejvíce v Evropě. Nová auta jsou drahá, navíc jsou prošpikovaná elektronikou a to ne každému vyhovuje. Proto si stále více lidí drží svoje starší vozidla v dobré kondici, aby s nimi najeli ještě více kilometrů. Na většinu starších aut v pohodě najdete náhradní díly za pár korun a mnoho starších typů aut umožňuje si některé součástky vyměnit i doma podle návodu.

rozbité auto

Nové i starší auto ale může vypovědět službu v podstatě kdykoliv. Kdykoliv se může poškodit nějaká součástka nebo můžete bourat. Stačí vteřina a auto míří v lepším případě do servisu, v tom horším do šrotu. V jakémkoliv případě kdy nemáte auto a přesto ho potřebujete, je tady pro vás autopůjčovna v Praze. Náš vozový park obsahuje užitkové i osobní vozy, se kterými se dopravíte kam potřebujete v rámci České republiky. Výjezd za hranice je možný po dohodě. Všechna naše auta jsou pravidelně kontrolována, jsou vybavena dálniční známkou a mají platná pojištění. Nemusíte se ničeho bát, stačí si auto vypůjčit a vyzvednout si klíče. Je to jednoduché, a navíc jsme pro vás na telefonu připraveni vyrazit kdykoliv během dne, 24 hodin denně, 7 dní v týdnu včetně svátků.