Krása kolem

1. 1. 2023 | By | 0 Comments

Krása je něco, co každý člověk vnímá úplně jinak. Když se člověku něco líbí, tak to přece neznamená, že se to bude líbit úplně každému člověku. A to myslím například třeba barvy oblečení. Já jsem naprosto zblázněná do růžové barvy. A miluji také černou barvu. A nejlepší je, když se smíchá růžová a černá barva. Mám ráda tuto kombinaci, protože je to opravdu perfektní kontrast a mně se tohle líbí. Miluji barevné kontrasty! Je to opravdová krása. Proto jsem také opravdu nadšená, když přítel souhlasil s tím, že si pořídíme černou sedačku a na tuto sedačku dáme kombinaci černých a opravdu svítivě růžových polštářku.

Krása není jen o lidech.

A ze začátku přítel také chvíli váhal a nezdály se mu tam ty svítivé růžové polštářky. Jenomže když se mu to potom ukázala na počítači, jak by to přibližně vypadalo, tak on sám mi řekl, že to asi nebude problém, že to vypadá skvěle. Ale upřímně. Řeknu vám, že i kdyby přítel s tímhle vůbec nesouhlasil, tak se ho ptát vůbec nebudu. Prostě koupím černou sedačku, koupím tři černé polštářky a potom tři růžové polštářky a bylo by vystaráno. Také jsem si řekla, že bych tuto kombinaci rozbila také možné jedním žlutým polštářkem, to by bylo potom takové více zajímavé.

Každá chce být krásná.

Když jsem tohle ještě navrhla příteli, tak on řekl, že to opravdu perfektní nápad. Opravdu to bude vypadat skvěle a krásně. Mě se tyto krásy domácnosti líbí a jsem ráda, když můžu mít opravdu vyladěný a designový interiér. A k dokonalému interiéru mi přijdou také barvy. Vypadá to vždycky více krásně, než když je bydlení takové neosobní. A já mám také všude fotky. A líbí se mi, když je v domácnosti opravdu hodně fotek, protože mi to přijde takové více rodinnější a více domácké. A také vím, že když se jedná o krásu, tak i žena by si přála být krásná. Každá žena chce krásné vlasy a dokonalou pleť a hebkou tvář.