Můj styl

28. 1. 2023 | By | 0 Comments

Myslíte si, že životní styl by se měl vyučovat ve škole? Pokud ano, tak já s vámi souhlasím. Protože když se tak dívám okolo sebe a vidím lidi, kteří žijí opravdu nezdravě, tak se mi chce z toho opravdu někdy brečet. Prč se lidé musí ničit? Nelíbí se mi, když jsou třeba mladí lidé a ničí si svůj život a také zdraví, a to úplně zbytečně. A také se mi nelíbí, když třeba už děti pijí alkohol anebo kouří cigarety. Je to opravdu hrozné! Já vím, že děti jsou jako nasávací houba, že všechno do sebe nasají, co všechno kolem sebe vidí nebo také slyší. Já to chápu a nemám to ani těm dětem za zlé, když to ty děti vidí.

Žiji zdravě.

Kde si mají vzít příklad zdravého životního stylu, když jejich rodiče jsou takoví, že také žijí nezdravě? Podle mého názoru by každý rodič měl dbát hlavně na to, aby jeho děti byly opravdu skvělé a dobře vychované. Nic lepšího jim pak do života dát ano nemůžete. Není nic jednoduššího, než být příkladem svému dítěti anebo komukoliv z rodiny. Je dobře, jak už to, tak bývá, tak většinou ty rodiny, kde je špatný příklad už z generace na generaci, tak u nich nemá nikdo takový zdravý životní styl, který by stál za to. A to já jsem úplně jiná. Protože opravdu si nedokáže představit takový život, že bych stále jenom pila alkohol a žila divoký život.

Jak žijete vy?

Mám ráda svůj styl života. Mám zdravý životní styl, protože mě to baví a také jsem vyučená kuchařka a také nutriční poradkyně. Tak právě jako nutriční poradkyně je naprosto jasné, že budu také mít ráda zdravý životní styl a všechno kolem něj. A to včetně stravování a také pohybu. A vám radím také, že na změnu k lepšímu není opravdu nikdy pozdě. Mnoho lidí ale na zdravý životní styl kašle nebo mi stále dokola říká, že to vyjde na velké peníze nebo na to nemají čas. Podle mě je to škoda. Životní styl si hlídejte, ať je perfektní. Nikdy nepolevte ve svých preferencích!