Touha po bydlení

26. 6. 2023 | By | 0 Comments

Myslím si, že v poslední době jsou hypotéky opravdu hodně oblíbené a také rozšířené, ale nedivím se tomu. To bych nebyla já, ani abych já netoužila po nějaké hypotéce, abych si chtěla konečně svůj vysněný dům anebo byt. Protože já jsem tedy vždycky chtěla mít veliký dům. I když jsem potom raději přemýšlela, jestli nebude vhodný nějaký menší byt, protože veliký dům je vždycky veliká starost. Protože moje kamarádka si pořídila před osmi lety veliký dům a potom si stěžovala na to, že vůbec nemá čas a peníze stále jenom se věnovat domu. Ona si totiž pořídila starší veliký dům na vesnici, který potřeboval stále nějaké rekonstrukce.

Toužíte po domě?

Museli se tam dělat nové odpady a také elektřina a také střecha se už propadala, takže moje kamarádka říkala, že i když měla velmi vysokou hypotéku, že jí sotva na tohle všechno zbyly peníze. Opravdu hodně mě to mrzelo, protože moje kamarádka byla opravdu skvělá žena, která měla dvě adoptivní děti a také pejska a kočičku. Ona vždycky měla dobré srdce. Podle mě velice měla smůlu a neodhadla to, že i přes vysokou hypotéku jí peníze nestačily na opravu jejího rodinného hnízda. Já jsem se ptala, jako hypotéku moje kamarádka měla. Moje kamarádka měla nebankovní hypotéku.

Velké domy jsou krásné.

Tuto nebankovní hypotéku znám dobře, je to velice výhodná a kvalitní hypotéka, tohle stejné mi potvrdila i moje kamarádka, že nebankovní hypotéka je opravdu perfektní. Jenomže akorát moje kamarádka přecenila své síly a snahy, proto potom jí absolutně už nic nepomáhalo. Tak konec to dopadlo tak, že musela celou hypotéku na někoho přepsat, a to včetně domu, protože už jí na to nezbývaly finance a síly. Tak nakonec se tohle všechno asi do měsíce vyřešilo, protože moje kamarádka si pak pořizovala za ušetřené peníze menší byteček, ze kterého je velice spokojená. Nebankovní hypotéka https://www.hypotekybezregistru.cz/nebankovni-hypoteka/ se vám vyplatí.