Živé dlouho nevydrží

17. 3. 2023 | By | 0 Comments

Je jaro s jeho příchodem má už většina lidí dávno sundanou vánoční a zimní výzdobu. Nemusíte mít ozdobami ověšený celý dům počínaje plotem a konče každou místností v domě, ale stačí třeba věnec na vchod a vazba na jídelní stůl. I dekorace lze používat střídmě a s rozumem. Velikonoce jsou svátky jara a během nich si lidé zdobí dům dekoracemi s jarní a velikonoční tematikou. Chystají se květinové ozdoby, zajíčci, ovečky a samozřejmě velikonoční vajíčka. Do vázy se dává zlatý déšť, různé větvičky a vyrábí se různé dekorace s umělými květinami. Na ty živé je totiž ještě brzo a než přijde letní sezona, jsou živé květiny dost drahé na to, aby je člověk dával ven, když nejspíš zmrznou. Do půlky května by se ven neměly dávat živé květiny, protože do této doby mohou přijít přízemní mrazíky, které živé květiny zničí.

umělé tulipány

Pokud si chcete ozdobit svoje bydlení vezou dekorací která vydrží i venkovní počasí, můžete si vyrobit něco právě z umělých květin, které vydrží. Nevadí jim ani ostré slunce a ani mráz. Skvěle se na to hodí umělé květiny – tulipány, které jsou jedním ze symbolů jara. Na jaře vykvétají mimo jiné květiny právě i tulipány a tak není divu, že je o ně velký zájem.

jarní dekorace

Vytvořit z nich můžete prakticky cokoliv. Dají se dát jen tak do vázy, do vazeb a nebo je můžete dát i na hřbitov. I sem lidé dávají velikonoční dekorace a umělé květiny jsou tou nejlepší volbou. V dnešní době jdou koupit tak kvalitní umělé květiny, že budete možná překvapeni tím, že budete mít problém je rozeznat od živých květin. Tulipány můžete sehnat jednobarevné – od bílých přes červenou až po černou, a nebo žíhané. Dají se sehnat v podobě poupat, běžných tulipánů a nebo třeba papouškové a nebo plné. Je jich na výběr opravdu hodně a všechny vypadají krásně. Tvořte z hezkých věcí a takto vyrobené dekorace z umělých květin vám budou sloužit dlouhé roky.